Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Półka pod roletą bagażnika (kombi) - prośba o opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Półka pod roletą bagażnika (kombi) - prośba o opinie

    dawcio, trzy kolory

  • #2
    Półka pod roletą bagażnika (kombi) - prośba o opinie

    Czy ktoś z Was ma, widział na żywo opcjonalną półkę do bagażnika w wersji kombi?
    Bardzo proszę o info, opinię jak to wygląda, czy warto ... ewentualnie jakieś minusy tego rozwiązania ...

    Komentarz


    • #3
      półka pod roletą :?: :shock: ...i to jeszcze w kombi :?:
      chyba masz na myśli dodatkową kieszeń, która się tam pod roletą montuje. w instrukcji obsługi jest tam opisane co i jak.

      Komentarz


      • #4
        iMike18, mam taką zamontowana. Jestem z wawy jak coś to możesz sobie na żywo ocenić.

        + jest taki że mieszczą mi sie tam 3 długie parasolki i nie walają się po bagażniku, w sumie tylko dlatego chciałem ją mieć.

        - to tylko taki że trochę niżej jest w tym miejscu jak trzeba coś dużego załadować.

        Lecz w związku z tym że Combi to kupiłem bo mi się podoba a nie jest to ciężarówka do przewożenia gratów to inwestycja 92pln była jak najbardziej trafiona i bardzo mi się takie rozwiązanie podoba bo w innych autach zawsze był problem bo latały po bagażniku mi parasolki a tak mają swoje miejsce.
        PerfectService by DGW
        Skoda Octavia 2FL Combi L&K 2.0 TDI BKD+
        Skoda Octavia 1 Combi 1.9 TDI AHF
        Skoda Fabia RS 1.9 TDI ASZ+

        Komentarz


        • #5
          iMike18, wg. opisu masz O II. Zadajesz pytanie w dziale O III w którym taka półka nie występuje. Ja w swojej O II taka półkę mam i jak dlamnie jest przydatna. Minusów nie stwierdziłem.

          Moja Octavia:
          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-1-6-mpi-combi
          Rafał

          Komentarz


          • #6
            Nie no - jest dostępna półka w O3 kombi pod roletę - choć nie wiem czy to można półką nazwać - to dwie belki i materiał pomiędzy nimi... robi się taka "kołyska" na parasole

            A tak BTW.... czy jeżeli tego się nie zamówiło w samochodzie nowym to można dokupić i bez prolemu zamontować? Bo to chyba na otwieranych haczykach się montuje, nieprawdaż?

            (bo np. siatkę oddzielającą tylko fabryka bo muszą mocowania na podsufitce zrobić)
            algi
            O3 Combi 1.4TSI Elegance + AMAZING + KESSY

            Komentarz


            • #7
              roleto półkę z O3 masz tutaj
              404 Not Found
              W O2 była rynienka między tylnym siedzeniem a roletą i chyba było to lepsze rozwiązanie bo wO3 potrafią przedmioty wypadać do bagażnika
              O3
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...270360#1270360
              O2
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38454

              Komentarz


              • #8
                Jesteśmy na forum w sekcji O3 więc o tym myślałem.

                Z którego wątku jest ta fotka?
                (i jak na przeszłość można szybko znaleźć taki wątek bo wklejenie linku czy danej nazwy pliku nie wyrzuca mi wyników w wyszukiwarce)
                algi
                O3 Combi 1.4TSI Elegance + AMAZING + KESSY

                Komentarz


                • #9
                  A tak BTW.... czy jeżeli tego się nie zamówiło w samochodzie nowym to można dokupić i bez prolemu zamontować? Bo to chyba na otwieranych haczykach się montuje, nieprawdaż?
                  Nie wiem czy można bez problemu zamontować. Na zamówieniu samochodu pozycja ta występuję w wyposażeniu fabrycznym a nie w wyposażeniu dokładanym przez sprzedawcę jak np. listwy na progi

                  Komentarz


                  • #10
                    Jeśli takie jest umiejscowienie na zamówieniu tego elementu, to podejrzewam że może coś tam trzeba przerabiać (jak w tej półce do O2... jakieś blaszki blokujące...).

                    Zastanawiałem się czy to brać i odpuściłem przy zamówieniu... a teraz się zastanawiam :roll:
                    algi
                    O3 Combi 1.4TSI Elegance + AMAZING + KESSY

                    Komentarz


                    • #11
                      ja zamówiłem i ... zastanawiam się czy dobrze zrobiłem :-)
                      czas pokaże ...

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X